Hakkında

awebCRM her büyüklükteki işletmeler için geliştirilmiş, online olarak çalışan bir müşteri ilişkileri yönetim çözümüdür. Tüm Türkiye'de yüzlerce firma tarafından kullanılmaktadır. Mobil uygulamaları ve %100 web tabanlı olması sayesinde sahadaki çalışanlar için kesintisiz erişim sağlar. Cihazlardan bağımsızdır, cep telefonu / tablet / dizüstü gibi tüm aygıtlarda çalışabilir. Verileriniz güvendedir, yüksek korumalı sunucularımızda günlük ve size özel şifreli olarak verileriniz yedeklenir.

Tüm dünyada kullanılabilmesinin bir nedeni çok esnek ve şekil verilebilir bir yazılım olmasıdır. Yazılıma sizin ekleyeceğiniz her öğe aweb Yazılım tarafından yazılımın bir ana öğesi olarak değerlendirilir, bu özellik raporlama, analiz, iş süreçlerinin tüm alanlarında kullanılabilir.

Kullanımı ve yönetimi çok kolaydır. Bununla ilgili dökümanlar ve eğitim videoları mevcuttur. Ayrıca kullanıcılarımızı online olarak sistemin kullanımı konusunda eğitmekteyiz.

Tarihçe

 • awebcrm'in Yayına Geçişi
  Profesyonel bir Müşteri Yönetimi Sistemi olan awebCRM'in pilot çalışmalarına başlandı. Büyük ilgi gören bu projeye kısa zamanda yeni güncellemeler de eklendi.

 • aweb. ismi ve MVC Dönüşümü
  Daha önce Site Fabrikası olarak verdiğimiz hizmetlerin tümünü AWEB Yazılım & Danışmanlık adı ile vermeye devam ediyoruz. Ayrıca bu yıl SN2 panelimizi .NET 4.5 ile MVC5 kullanarak yeniden yapılandırdık.

 • Greenpeace Tablet ve Greenport Projesi
  Bu büyük projede önce Türkiye 'deki yüzyüze destekçi birimleri için tablet uygulaması geliştirdik ve 300 'e yakın cihazda hala kullanılıyor. Daha sonra Greenpeace Akdeniz ofisi için finansal raporlama, bütçeleme, insan kaynakları yönetimi, avans ve harcama yönetimi gibi özel uygulamalar geliştirdik.

 • Kuruluş ve Gelişim Aşaması
  Bu yıl kurulan firmamız ile yazılım sektöründeki 10 yıldan fazla olan tecrübemizi müşterilerimize aktarmaya başladık. Önümüzdeki yıllarda Office 1 Superstore, Güçlü Kırtasiye, Büroma gibi sektörün önde gelen firmalarının B2B / B2C altyapılarını hazırladık.

Destek Ekibimiz

Hamdi EKMEN

Yazılım Uzmanı

Merve BALLI

Destek Uzmanı

Ömer SAYKAL

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Temel Özellikler

 1. İş Yönetimi

  İş planlama, ajanda, iş akışı gibi süreçlerinizi bu modüller ile takip edebilirsiniz.

 2. Satış & Pazarlama

  Satış süreçlerini, pazarlamadaki dönüşleri ve sipariş / fatura takibinizi buradan yapabilirsiniz.

 3. Destek & Proje Yönetimi

  Müşterilerinizin destek taleplerini, proje yönetimi, proje süreçleri gibi konuları buradan takip edebilirsiniz.

 

Yorumlar

 • awebCRM ile tanışmadan önce potansiyel müşterileri, teklifleri, satış aşamasını ve faturalamayı Excel dosyaları ile takip ediyorduk. Geçiş konusunda yardımcı olan ve işlerimizi daha da hızlandıran awebcrm ailesine teşekkür ediyorum.
  Sabiha Günaydın, Maltepe Endüstri
 • Daha önce eğitim takvimimi ve yaptığım hizmet anlaşmalarını ajandamda tutuyordum. Ancak awebcrm'e geçtikten sonra ajandam yanımda olmasa bile tüm takvimime her yerden ulaşabiliyorum, etkinlikler hakkında uyarılar alabiliyorum ve hesaplarımı takip edebiliyorum. 
  Hakan Ömer Gider,  Serbest Eğitmen